Filtry do maszyn rolniczych

Od ponad 17 lat jesteśmy importerem filtrów firmy Fleetuard (Cummins Filtration), wiodącego, światowego dostawcy systemów filtracji i filtrów do dużych pojazdów drogowych i maszyn roboczych. Dodatkowo współpracujemy z renomowanymi europejskimi producentami filtrów i wkładów hydraulicznych zapewniając naszym Klientom obsługę zaawansowanych układów i dobór produktów według indywidualnych specyfikacji.

Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę filtrów powietrza, oleju oraz paliwa, a także szeroki zakres produktów do ochrony układów chłodzenia. Posiadając w ofercie ponad 5000 produktów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom Klientów oraz obsłużyć szeroką i różnorodną gamę zastosowań. Naszym celem jest minimalizowanie okresów przestoju maszyny i zmniejszanie ogólnych kosztów obsługi.

Warto wspomnieć, iż na całym świecie, grupa ponad 100 inżynierów Fleetguarda, wspieranych przez liczne grono techników, pracuje nad  rozwojem i wdrażaniem do produkcji nowych rozwiązań w dziedzinie filtracji. Nie przypadkiem w poszukiwaniu najlepszych systemów ochrony ponad 140 światowych producentów maszyn, pojazdów i urządzeń (OEM) m.in. Case, New Holland, Cummins, John Deere, DAF, Scania czy Iveco zdecydowało się na współpracę z Fleetguardem.