Skip to content

Kariera w dav vogel

Aplikuj już teraz!

Stanowisko:

EKSPERT TECHNICZNY – DORADCA KLIENTA DS. CZĘŚCI DO MASZYN

Lokalizacja: centrala firmy, Opole

DAV Vogel to firma o ponad 40-letnej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży rolniczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu czołowych światowych producentów (Cummins Fleetguard, FUCHS, IWIS, ORTHMAN, ITR, Kingspan, Spinder, CalfOTel, Fullwood, Urban i wielu innych).

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń rolniczych, budowlanych, transportowych, przemysłowych i wydobywczych. Oferujemy ponadto maszyny i przystawki rolnicze, a w branży hodowlanej jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem w zakresie wyposażenia obór dla bydła mlecznego i automatyzacji produkcji, zapewniających najwyższy poziom dobrostanu dla zwierząt.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na w/w stanowisku.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) w firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • możliwości rozwoju
 • pracę 5 dni w tygodniu 8:00-16:00, bez weekendów
 • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
 • system premiowy uzależniony od efektów pracy
 • niezbędne narzędzia pracy
 • miłą i przyjazną atmosferę pracy
 • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań
 • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
 • darmowe wejściówki na mecze domowe Dreman Futsal Opole Komprachcice

Poszukujemy kandydata, który:

 • posiada wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
 • umie czytać schematy budowy maszyn
 • posiada przynajmniej podstawową znajomość budowy maszyn, układów pracujących w maszynach i najbardziej typowych części, z których te układy się składają

Zadania:

 • dobór części dla klientów na bazie posiadanej wiedzy oraz dostępnych katalogów produktowych
 • odpowiednie dopasowywanie elementów na podstawie parametrów technicznych (np. rysunek, wymiary, waga, własności fizyczne cieczy, etc.)
 • dopasowanie produktu z oferty firmy do znalezionej części
 • wsparcie zespołu sprzedażowego poprzez sprawne działanie i szybkie informacje zwrotne
 • kontakt z klientem – jeśli to pomoże w poprawnym doborze
 • w miarę możliwości czasowych – wsparcie sprzedażowe – szykowanie ofert dla klientów oraz kontakt e-mail i telefoniczny

Wyróżnisz się, jeśli posiadasz cechy/umiejętności:

 • chęć do pracy
 • dokładność i punktualność
 • jesteś otwarty w komunikacji i wpasujesz się do naszego zespołu
 • proaktywność w działaniach
 • umiejętność pracy pod presją czasu
 • obsługa pakietu Office – Excel i Word
 • jesteś samodzielny, odpowiedzialny i zorientowany na cel
 • sprawnie poruszasz się po internecie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formularzu lub na adres e-mail praca@dav-vogel.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Adres firmy i miejsce pracy: ul. Ozimska 184, 45-310 Opole

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w e-mailu lub na spodzie CV obowiązkowej klauzuli. W przypadku jej braku wysłanie zgłoszenia tożsame jest z wyrażeniem poniższej zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest DAV Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Opolu przy ul. Ozimskiej 184, 45-310, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000722986, NIP 7542935475, REGON 160188092.”

Tu będziesz dojeżdżał do pracy:

wypełnij formularz poniżej już teraz:

dLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W Dav vOGEL?

DAV Vogel to firma rodzinna z ponad 40-letnim doświadczeniem. To firma, która działa od 1983 roku i rozwijała się wraz ze wzrostem branży agro począwszy od lat 90-tych wchodząc płynnie w boom branży rolniczej na przełomie XX wieku, działając intensywnie na rzecz promocji branży agro w Polsce, a także będąc obecną i współorganizując pierwsze edycje słynnych targów AGRO SHOW w Bednarach (wtedy Więckowice), czy Opolagry w Kamieniu Śląskim (wcześniej Siecieborowice, czy Krapkowice). Nazwa DAV pochodzi od inicjałów założycieli firmy, tj. Danuty i Andrzeja Vogel, zaś p. Andrzej Vogel do dnia dzisiejszego jest członkiem Rady Opolagry.

DAV Vogel to wiodący wyspecjalizowany autoryzowany dystrybutor i hurtownik w branży części eksploatacyjnych i zamiennych do maszyn rolniczych, w tym od ponad 27 lat działający we współpracy z CUMMINS/Fleetguard, od 22 lat z IWIS Elite (ex.Flexon), czy od 18 lat z FUCHS Oil.

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem wielu wiodących światowych marek, lecz również w przypadku innych produktów działamy aktywnie jako dealer krajowy lub autoryzowany partner reprezentując renomowanych producentów w Polsce. Dodatkowo służymy również fachowym doradztwem i poprawnym doborem części do maszyn dla nabywców detalicznych z naszego regionu. Posiadając kompleksową ofertę części eksploatacyjnych, jak również naprawczych do ciągników i kombajnów jesteśmy …..

DAV Vogel również od ponad 10 lat oferuje produkty dla hodowców bydła mlecznego, posiadając obecnie kompleksową ofertę wyposażenia budynków inwentarskich, począwszy od rozwiązań do odchowu, czy do odpajania cieląt na wczesnym etapie życia bydła, aż po w pełni zautomatyzowane rozwiązania takie jak roboty udojowe, czy roboty sprzątające. Nad poprawnym wdrożeniem wszystkich rozwiązań czuwa profesjonalny zespół doradców, a sprawność i ciągłość działania gwarantuje działający w trybie 24/7 serwis hodowlany.

Naszą największą realizacją hodowlaną jest jałownik na Fermie w Wierzbcu Stadniny Koni w Prudniku. Zgodnie z informacjami przekazanymi od właścicieli, na moment otwarcia, był to największy tego typu obiekt ściółkowy w Polsce, mieszczący ponad 700 sztuk cieląt i jałówek.

Działamy również bardzo aktywnie w obsłudze branży budowlanej, tj. maszyn do robót ziemnych (earth-moving), drogownictwie (highway engineering / road construction), wydobywczej/górnictwie (mining) oraz przemyśle (industry) i transporcie (road freight). W tym zakresie oferujemy zarówno części eksploatacyjne, jak i silnikowe, naprawcze, czy podwozia i opony.

DAV Vogel oferuje również maszyny do uprawy pasowej i precyzyjnej firmy ORTHMAN oraz szereg różnych innych maszyn i przystawek rolniczych. Wkrótce w ofercie znajdą się również renomowane minikoparki i miniładowarki.

Firma na przestrzeni 40 lat przeżywała wiele różnych zdarzeń przechodząc nawet przez najtrudniejsze momenty obronną ręką, w tym całkowite zalanie siedziby firmy w Czarnowąsach k./Opola przy ul.Wolności 9 podczas Powodzi Tysiąclecia w 1997 roku.

To wszystko daje gwarancję solidnego miejsca pracy z gwarantowanym wynagrodzeniem, możliwościami rozwoju oraz spędzania czasu w pracy w miłej atmosferze ze zgranym zespołem.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem następujących producentów:

Fleetguard (Cummins Filtration), Cummins (silniki), IWIS Elite (dawniej Flexon), Tech-filter, ITR, ITR Agri (ex. Barani Natale), Kingspan Water & Energy, Afimilk, Fullwood JOZ, Heitmann, ABBI-Aerotech, CalfOTel, Spinder, Urban, Kersia, Fuchs, ORAPI (Transnet), Load-Lok, Optibelt, Tagex, Elektra, Sirena, Frank, TT Technology, ORTHMAN, Unverferth, KB Killbros, Blu-Jet, UM, BRENT, Parker, Top Air, DJI.

Jesteśmy również zatwierdzonym Partnerem/Serwisem:

Shell, Donaldson, Orlen Oil, CAT BM, Komatsu, Volvo, BOBCAT, Tecnomais, Sandvik.

Chcesz się czegoś dowiedzieć o firmie?

Zadzwoń lub napisz: