Skip to content

Zbiorniki na ON, RSM i AdBlue

Zbiorniki kingspan

Kingspan to pionier z ponad 40-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań w zakresie magazynowania i dystrybucji równego rodzaju substacji – od oleju napędowego, przez AdBlue, na płynnych nawozach kończąc. Do produkcji zbiorników, firma Kingpsan wykorzystuje wysokiej jakości surowce zapewniające długoletnie użytkowanie, nie martwiąc się o szczelność.

Dostępne są w różnych wersjach różniących się nie tylko litrażem, ale również podzespołami usprawniającymi pracę czy budową zbiornika. Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na przechowywanie oleju napędowego, AdBlue lub nawozów płynnych, które posłuży Ci przez długie lata to jesteś w dobrym miejscu! 

Odporne na korozję

Zbiorniki marki Kingspan zbudowane są z polietylenu, co sprawia, iż są w pełni odporne na korozję. Jest to znaczna przewaga nad zbiornikami stalowymi. Te drugie często można spotkać w nienajlepszej formie, bowiem postępująca korozja sprawia, iż wyglądają nieestetycznie, a przede wszystkim powstają obawy o powstanie nieszczelności.

Polietylen sprawia, iż zbiornikom niestraszne są różnorakie warunki atmosferyczne i pomimo narażenia na opady deszczu, śniegu, czy promieniowanie UV, pozostają w dobrym stanie przez wiele lat.

Zbiorniki na ON

Zbiorniki na olej napędowy Kinspan FuelMaster pozwalają na przechowywanie dużych ilości, stale monitorując ich stan z każdego miejsca. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale również pozwala na spore oszczędności, gdyż umożliwia zakup oleju napędowego w hurtowych cenach.

Dzięki solidnej i trwałej budowie nie musimy martwić się o szczelność zbiornika, jak i dostępność magazynowanego oleju. Zbiorniki FuelMaster należą do najbardziej niezawodnych systemów dystrybucji oleju napędowego  dostępnych na rynku. Dostępne są w pojemnościach od 1200 do nawet 9000 litrów.

Jesteś zainteresowany zbiornikami marki Kingspan?
Zadzwoń, a pomożemy Ci w wyborze!

Zbiorniki na AdBlue

AdBlue używany jest w silnikach diesla z technologią Selektywnej Redukcji Katalitycznej celem spełnienia wyższych norm emisji spalin oraz ograniczenia zużycia paliwa. Wymusiło to potrzebę magazynowania tej substancji przez firmy z różnych branż – chociażby transportowej, budowlanej, czy rolniczej.

Firma Kingspan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje zbiorniki BlueMaster, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach i pozwolą na przechowywanie od 2500 do 9000 litrów. Dwupłaszczowa konstrukcja zabezpiecza przed wyciekami i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak warunkami atmosferycznymi. Zbiorniki na AdBlue firmy Kingspan spełniają wszelkie normy i gwarantują komfort użytkowania.

Zbiorniki na RSM

Zbiorniki na RSM AgriMaster marki Kingspan są odpowiedzią na potrzeby gospodarstw rolnych. Możliwość magazynowania od 9000 do nawet 28000 litrów substancji daje gwarancję na stały dostęp do nawozów płynnych i możliwość zakupu w hurtowych cenach. To nie tylko oszczędność czasu, ale również i pieniędzy.

Zbiorniki na RSM dostępne są w wariancie jednopłaszczowym, jak i dwupłaszczowym. Jest to nowatorski sposób na przechowywanie nawozów, który jest wygodny dla rolników i podnosi rentowność gospodarstwa. Pomimo dużego litrażu, zbiorniki te nie zajmują dużej przestrzeni, a ponadto można je ze sobą łączyć zwiększając ich objętość roboczą. Skorupa zbiornika powstała na bazie odpornego polietylenu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie straszne mu są różnorakie warunki atmosferyczne. 

Mobilne zbiorniki

Zbiorniki do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego oraz AdBlue dostępne są również w wersjach mobilnych, które pozwalają na łatwy, a zarazem wygodny transport. Forma ta szczególnie doceniana jest przez gospodarstwa rolnicze, jak i firmy budowlane, które niejednokrotnie były zmuszone do tankowania lub uzupełnienia AdBlue na polu, czy budowie.

Specjalna budowa dna pozwala na załadunek zbiornika przy pomocy wózka widłowego, a nawet dźwigu. Wewnętrzna konstrukcja mobilnych zbiorników sprawia, iż ruch przechowywanej cieczy nie powoduje niebezpieczeństwa w transporcie. Zostały wykonane zgodnie z wymogami ADR.