Skip to content

Roboty udojowe

Robot udojowy

Chcesz w bezpieczny sposób zwiększyć wydajność swoich krów i poprawić jakość pozyskiwanego mleka? Poznaj innowacyjnego robota udojowego M2erlin firmy Fullwood Packo! Jest to idealne rozwiązanie dla gospodarstw mlecznych stawiających na wysoką jakość i optymalizację czynności wykonywanych w trakcie doju.

Robot udojowy M2erlin jest w 100% automatycznym systemem, który zapewni Ci prawidłowy przebieg doju na bieżąco optymalizując wydajność Twoich krów. Wszelkie pozyskane pomiary w czasie rzeczywistym trafią do aplikacji na Twoim telefonie – będziesz mógł na bieżąco czuwać nad całym procesem! 

M2erlin fullwood packo

Firma Fullwood Packo ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji robotów udojowych i stale skupia się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań, które zapewnią bezpieczne i wydajne dojenie z pomocą robota. Robot udojowy M2erlin bazuje na najnowszych technologiach.

Szerokie bramy zapewniają wysoki przepływ krów, a nowoczesna konstrukcja sprawia, iż czas przebywania w klatce krów oczekujących na dojenie jest minimalizowany. Odpowiednia technika doju gwarantuje odpowiednią higienę przed, jak i po doju, co przekłada się na wysoką jakość mleka oraz dobrostan krów.

Zwiększ wydajność Twojego gospodarstwa mlecznego

Wykorzystanie robota udojowego w gospodarstwie mlecznym to nie tylko większa wygoda i wydajność, lecz również sposób na oszczędności. Zastosowane napędy elektryczne zostały zbudowane tak, by pobór energii był możliwie najmniejszy. Koryto przeznaczone do karmienia krów zostało specjalnie skonstruowane, by pobieranie pożywienia było możliwe tylko w trakcie doju. Na uwagę zasługuje również łatwy dostęp do szafy sterującej, który pozwala na szybką obsługę, co przekłada się na krótszy czas i mniejsze koszty konserwacji robota udojowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o robocie udojowym? Zadzwoń, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania!