Skip to content

Zgarniacze do obornika

Zgarniacze Heitmann

Utrzymaj czystość w oborze z pomocą profesjonalnych zgarniaczy marki Heitmann. W prosty sposób zadbasz o otoczenie hodowanych zwierząt zapewniając im wygodę, a przede wszystkim pozbywając się szkodliwych zarazków z zabrudzonego podłoża. Co więcej, za sprawą cichego i bezemisyjnego silnika, czyszczenie nie będzie procesem stresującym i szkodliwym dla zwierząt.

Poznaj zgarniacze, z których pomocą usprawnisz swoją pracę w oborze i zadbasz o dobrostan zwierząt!

Konstrukcja zgarniaczy

Zgarniacze do obornika firmy Heitmann cechują się solidną, a jednocześnie niewielką budową, co pozwala na łatwe manewrowanie oraz dotarcie maszyną do trudno dostępnych miejsc. Urządzenia te nadają się również do powierzchni rusztowych, które po oczyszczeniu staną się suchsze i bezpieczniejsze dla krów. Przedni zderzak odpowiednio zadba, by wszelkie nieczystości zostały zepchnięte przez szczeliny i nie utrudniały poruszania się. Odpowiednio wyważony zgarniacz daje pewność, że cała powierzchnia zostanie równomiernie oczyszczona, radząc sobie nawet z silnymi zabrudzeniami.

Zasilanie i konserwacja

Zasilane bateriami zgarniacze do obornika wyposażone zostały w bezobsługowy napęd kompaktowy. Jest to duża zaleta w porównaniu do modeli z podatnymi na zużycie pasami klinowymi i łańcuchami w napędzie, które wymagają częstych konserwacji. Zgarniacze marki Heitmann posiadają kontroler optymalizujący zużycie akumulatorów i zabezpieczający je przed całkowitym rozładowaniem, co wydłuża ich żywotność.

Nie straszne im są wstrząsy i niskie temperatury – śmiało mogą pracować nawet w temperaturze -20*C. Możemy nimi poruszać się zarówno do przodu, jak i do tyłu, łatwo kontrolując prędkość, a po pracy szybko wyczyścimy z pomocą węża lub myjki ciśnieniowej. Zadbaj już dziś o dobrostan Twoich zwierząt troszcząc się o otoczenie, w którym przebywają na co dzień!

Nie wiesz, czy oferowane zgarniacze sprawdzą się u Ciebie?
Zadzwoń, a odpowiedzmy na nurtujące pytania!