Skip to content

Łańcuchy rolnicze

Łańcuchy rolnicze IWIS

Nadszedł czas serwisu maszyn i szukasz wysokiej jakości łańcuchów rolniczych? Unikasz przestojów sprzętu, a przy wyborze części zamiennych kierujesz się ich długą żywotnością? Sprawdź już dziś łańcuchy rolnicze IWIS – wysokiej jakości łańcuchy produkowane przez renomowanego producenta, cenionego za swoje produkty na całym świecie.

To właśnie łańcuchy rolnicze IWIS są używane w trakcie pierwszego montażu u liderów produkcji maszyn takich jak na przykład New Holland, John Deere, Case, Claas, Geringhoff, McHale, czy chociażby Kuhn. Chyba już Cię nie dziwi czemu oferujemy łańcuchy rolnicze tej marki?

Zastosowanie łańcuchów dla rolnictwa

Nasze łańcuchy rolnicze sprawdzą się w każdym gospodarstwie rolnym, bowiem posiadamy odpowiednie modele do różnego rodzaju maszyn. Nasi doradcy techniczni fachowo pomogą w ich doborze, tak by dopasować je według wymagań sprzętu i klienta. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  • łańcuchy do kombajnu,
  • łańcuchy do sieczkarni,
  • łańcuchy do przystawki do kukurydzy,
  • łańcuchy do siewnika,
  • łańcuchy do prasy rolniczej (łańcuchy napędowe i zwijające),
  • łańcuchy podajnika pochyłego.

Trwałość łańcuchów rolniczych IWIS

Łańcuchy rolnicze produkowane przez firmę IWIS zyskały zaufanie wielu producentów, jak i rolników poprzez dużą dbałość o jakość produktu. Mowa przede wszystkim o wytrzymałości łańcuchów rolniczych, bowiem IWIS nie ukrywa, iż produkują je nie kierując się minimalnymi wymaganiami norm DIN / ISO. Na pierwszym miejscu stawiane są potrzeby klientów – a raczej ich maszyn rolniczych.

Zespół specjalistów – inżynierów i techników – pracuje nad każdym detalem łańcucha, odpowiednio kontrolując jego jakość na każdym z etapów produkcji. Dział kontroli jakości już od momentu wyboru stopu wykonuje pomiary, których cel jest jasny – dostarczenie najlepszego jakościowo produktu. Wytrwała specjalistyczna praca w połączeniu z nowoczesną technologią sprawia, że łańcuchy rolnicze IWIS wyprzedzają znacznie konkurencję. Przekonaj się sam!

Rodzaje łańcuchów rolniczych

Obawiasz się, że do Twojej maszyny „zwykłe” łańcuchy rolnicze nie będą odpowiednie? Potrzebujesz modelu łańcucha rolniczego z zabierakami lub z przedłużonym sworzniem, a może szukasz łańcuchów rolkowych? Nie martw się – z pewnością zaradzimy i znajdziemy to czego potrzebujesz. Niemiecki producent zaprojektował różnorodne wzmocnione łańcuchy rolnicze specjalnie dopasowane do potrzeb rolników. Wieloletnia współpraca z firmą IWIS pozwala nam na rozwiązywanie nawet najbardziej zawiłych kwestii technicznych. Zadzwoń do naszych doradców i powiedz, do jakich maszyn rolniczych szukasz łańcuchów – resztę zrobimy za Ciebie. Dobierzemy, doradzimy, dostarczymy – tak by Twoje maszyny rolnicze mogły wrócić do pracy.

Nie wiesz, jaki łańcuch rolniczy będzie odpowiedni do Twoich maszyn? Zadzwoń, a pomożemy Ci w wyborze!